Planujesz pierwsze kroki w sprzedaży online? Allegro zaprasza na bezpłatną konferencję z ekspertami

Home Aktualności Planujesz pierwsze kroki w sprzedaży online? Allegro zaprasza na bezpłatną konferencję z ekspertami

Allegro Partners Day to konferencja online realizowana przez Allegro wspólnie z ekspertami branży e-commerce: firmami Cash Director oraz Sky-shop. Uczestnicy spotkania od praktyków dowiedzą się, jak rozpocząć i usprawnić sprzedaż online. Konferencja odbędzie się 17 października w godzinach 9:00 – 11:20.Osoby, które zastanawiają się nad rozpoczęciem sprzedaży online mogą liczyć na wsparcie ekspertów. Allegro wraz z firmami Cash Director i Sky-shop przygotowało trzygodzinne spotkanie, podczas którego specjaliści firm podzielą się swoją wiedzą na temat rozpoczęcia sprzedaży online oraz przedstawią narzędzia pomocne dla przyszłych bądź początkujących właścicieli sklepów. Aby wziąć udział w bezpłatnym spotkaniu wystarczy zarejestrować się poprzez formularz dostępny na stronie: https://allegro.zoom.us/webinar/register/WN_p4EXG3k-Shi_KwHfBH1FlwDodatkowo uczestnicy webinaru, którzy po spotkaniu zarejestrują konto firmowe na Allegro i rozpoczną sprzedaż, otrzymają kartę podarunkową o wartości 500 złotych na start1.
Allegro Partners Day poprowadzi Kamila Grotowska, Group Education and Merchant Development Manager w Allegro. Gośćmi będą przedstawiciele firmy Cash Director, którzy opowiedzą o usługach w zakresie założenia i organizowania działalności gospodarczej oraz przedstawiciele Sky-shop, którzy podpowiedzą w jaki sposób za pomocą dostępnych narzędzi ułatwić sobie sprzedaż online, wystawiając nawet setki aukcji w kilka minut. Przedstawicielka Allegro opowie o pierwszych krokach działalności na platformie i odpowie na pytania uczestników.

1 Regulamin promocji dostępny jest pod linkiem: https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-promocji-karta-podarunkowa-dla-uczestnikow-konferencji-allegro-partners-day-E7wnPBWmGTk