BIZNES SPOTKANIE – 2023

Home BIZNES SPOTKANIE – 2023
BIZNES SPOTKANIE – 2023
BIZNES SPOTKANIE odbędzie się w nowoczesnych wnętrzach hotelu ARCHE POLONEZA w Warszawie.
Spotkanie jest bezpłatne dla właścicieli, kierowników, kupców sklepów specjalistycznych i wielobranżowych z zabawkami i grami planszowymi, art. papierniczymi i księgarni oraz akredytowane media.
Spotkanie będzie podzielone na Strefy, aby każdy z Uczestników mógł wykorzystać je w pełni.
Hotel Arche Poloneza, Warszawa, ul. Poloneza 85a
14-15 czerwca 2023 r.
Jak z sukcesem sprzedawać w czasach zmian, czyli o utrzymaniu konkurencyjności, pomimo wyzwań związanych ze zmieniającym się rynkiem sprzedaży detalicznej. To bezpłatne dla dla właścicieli, kierowników, kupców hurtowni i sklepów specjalistycznych i wielobranżowych z zabawkami i grami planszowymi, art. papierniczymi i księgarni spotkanie, na którym:
 • Otrzymasz najnowsze narzędzia, strategie i wiedzę, które pomogą im odnosić sukces w coraz bardziej konkurencyjnym i dynamicznym środowisku sprzedaży detalicznej.
 • W Strefie Nowoczesnego Dostawcy, zapoznasz się z najlepszymi praktykami dla sklepów. Dowiesz się, jak skutecznie prezentować produkty, jakie są priorytety i nowości na Gwiazdkę 2023.
 • W Strefie Licencji poznasz licencje, na jakie trzeba zwrócić uwagę w tym roku.
 • Zrozumiesz kluczowe strategie mentalne, które pomagają w osiągnięciu sukcesu w trudnych czasach, dzięki inspirującemu wystąpieniu Romana Kawszyna z Alfianco.
 • Będziesz miał unikalną możliwość rozwoju sieci kontaktów, poznania trendów, a to wszystko podczas prezentacji międzynarodowych targów Insights-X, Spiel i Spielwarenmesse.
 • Poznasz najważniejsze licencje na drugą połowę roku, dzięki prezentacji Magdaleny Gorzkowskiej, ekspertki BrandtoBrand. Zyskasz cenne spostrzeżenia, które pomogą Ci lepiej zrozumieć, na co zwrócić uwagę w temacie licencji w nadchodzących miesiącach.
 • Zrozumiesz, jak AI może pomóc w oszczędzaniu czasu, optymalizowaniu kosztów oraz efektywnym zarządzaniu procesami sprzedaży i marketingu.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny dla dla właścicieli, kierowników, kupców hurtowni i sklepów specjalistycznych i wielobranżowych z zabawkami i grami planszowymi, art. papierniczymi
i księgarni.
Wymagana jest jedynie rejestracja.

Agenda Panelu Konferencyjnego

14 czerwca

10:30 POWER SPEECH – Strategie mentalne efektywności handlowej – MINDSET 2023 – Roman Kawszyn, Alfianco
Jakimi strategiami mentalnymi posługują się ci, którzy odnoszą sukces na obecnym rynku sprzedaży? Jakie mają sposoby na własną motywację? Jakie myśli mają w głowie, a jakich nie dopuszczają i jak te myśli wpływają na ich codzienne funkcjonowanie?
Roman Kawszyn przeprowadzi słuchacza w formie merytorycznego show poprzez strategie mentalne, jakie towarzyszą ludziom, którzy są zmotywowani i efektywni w swojej pracy, pomimo trudności, jakie przynosi codzienność. Od ponad 17 lat wzmacnia motywację i umiejętności handlowców. Jego klienci po wyjściu z sali szkoleniowej potrafią zwiększyć swoją sprzedaż o 30% a nawet więcej. Jako mentor i trener Sił Sprzedaży dzieli się nie tylko wiedzą teoretyczną, ale przede wszystkim praktyczną. Natomiast podane przeze niego rozwiązania czy techniki są gotowe do zastosowania od razu.
12:30 Na co postawić i z czego nie należy rezygnować w swoim sklepie stacjonarnym – Playmobil
Ekskluzywna prezentacja Playmobil, podczas której się dowiesz:
 • Jak stworzyć efektowną ekspozycję, zapewniającą skuteczną odsprzedaż.
 • Na co postawić i z czego nie należy rezygnować w swoim sklepie stacjonarnym.
 • Jakie nowości i priorytety będą w ofercie na Gwiazdkę 2023
 • Jakie produkty licencyjne będą w ofercie na Gwiazdkę 2023
17:30-21:00 Biznes Mixer z lotami Balonem na uwięzi Spójrz na swój biznes z innej perspektywy (uzależnione od warunków pogodowych)

15 czerwca

10:30 Licencje, które sprzedają – czyli co będzie się działo w licencjach w drugiej połowie roku
Magdalena Gorzkowska, ekspert Brand to Brand zebrała i przedstawi najważniejsze informacje na temat, na jakie licencje warto zwrócić uwagę
w drugiej połowie roku.
11:30 Zwiększ swoje zyski dzięki sztucznej inteligencji: Jak wykorzystać AI , aby zaoszczędzić czas i pieniądze – Dorota Mazurek, UNIT Media
Interaktywna prelekcja, umożliwiająca słuchaczom zadawanie pytań, dyskusje i udział w praktycznych ćwiczeniach związanych z wykorzystaniem AI
we własnych biznesach. Warto zabrać swojego laptopa!
 1. Wprowadzenie do sztucznej inteligencji (AI) w kontekście biznesu:
  • Wyjaśnienie, czym jest sztuczna inteligencja i jakie ma zastosowanie w handlu detalicznym.
  • Jakie korzyści wynikają z wykorzystania AI w e-commerce i sklepach stacjonarnych.
 2. Optymalizacja procesu sprzedaży i marketingu przy użyciu AI:
  • Wykorzystanie AI do personalizacji ofert i rekomendacji produktów.
 3. Warsztaty praktyczne:
  • Praktyczne przykłady wykorzystania AI w różnych obszarach biznesowych.
12:30 Networking, rozwój i nowe rynki, czyli Targi Insights-X, Spiel i Spielwarenmesse – Florian Hess, CEO Spielwarenmesse eG; Grzegorz Grabarczyk, Przedstawiciel Spielwarenmesse w Polsce
Specjalnie dla uczestników Biznes na Plusie prezentacja możliwości rozwoju na rynkach zagranicznych jakie oferują targi Insights-X; Spiel
i Spielwarenmesse. Zmiany w organizacji największej imprezy planszówkowej na świecie i trendy w branży.
Zdobądź wszystkie BONUSY!!

14 czerwca

10:00 Uroczyste rozpoczęcie Biznes na Plusie Każdy obecny sklep, hurtownia, merchant marketplace otrzyma: VOUCHER o wartości 500 zł netto do wykorzystania na 2 pakiety (art. sponsorowany + post na FB) na portalu DZIECKOWWARSZAWIE.pl 10:30 POWER SPEECH – Roman Kawszyn Każdy obecny otrzyma wybrany audiobook ze strony https://kawszyn.pl/audiobooki/ za 0 zł 17:30-21:00 Biznes Mixer z lotami Balonem na uwięzi Spójrz na swój biznes z innej perspektywy (uzależnione od warunków pogodowych)

15 czerwca 9:00-16:00

10:00-16:00 Każdy, kto weźmie udział w zabawie Wiedza za Wiedzę, odpowiadając na pytania związane z wystawcami Strefy Nowoczesnego Dostawcy, otrzyma ksiązkę: Techniki obrony ceny, Jak sprzedawać skutecznie bez obniżania ceny; Autorzy: Roman Kawszyn, Adam Szaran „Za drogo”, „Cena jest za wysoka”, „Wy to już zupełnie powariowaliście z tymi cenami” – to słowa, których sprzedawcy boją się chyba najbardziej. Jak zareagujesz? Będziesz kłócił się z klientem, mówiąc: „Proszę spojrzeć na jakość”, czy od razu udzielisz rabatu? Żaden z tych ruchów nie jest najlepszy. A co powinieneś zrobić? Obronić cenę! 11:30-12:30 Każdy obecny na warsztatach: Zwiększ swoje zyski dzięki sztucznej inteligencji: Jak wykorzystać sztuczną inteligencję (AI) , aby zaoszczędzić czas i pieniądze otrzyma: Listę 10 skutecznych poleceń dla Chata GPT, który pomoże w napisaniu postów na social media. + Wzór na tworzenie własnych, skutecznych poleceń dla Chata GPT
ZAKWATEROWANIE
Jeśli potrzebny jest nocleg, na hasło Świat Zabawek, rekomendujemy noclegi w pobliżu ul. Poloneza 85a pokoje w atrakcyjnej cenie:
Ceny brutto pokoi dla uczestników:
 
POLECZKI RESIDENCE APARTMENTS
Ul. Galopu 7 | 02-822 Warszawa
Tel: 797 608 773; 22/ 332 75 00
1. pokój 1-osobowy z wliczonym śniadaniem: 275 PLN/ doba
2. pokój 2-osobowy z wliczonym śniadaniem: 320 PLN/ doba
ceny zawierają dostęp do internetu i 8% podatku VAT
 
WARSAW PLAZA HOTEL
ul. Łączyny 5, 02-820 Warszawa
Pok. 1 os. 380 zł brutto
Pok. 2 os. 440 zł brutto